Minik Ayaklara Özel Tasarım Harikaları

Bir gün bir anne, mini minnacık ayaklarda rengarenk pabuçlar hayal etti. Aile işi olan 40 yıllık ayakkabıcılık deneyimini de arkasına alarak, hem özel günlerde hem de günlük hayatta kullanabilecek bebek ve çocuk ayakkabıları üretti. Yaratıcı ekibin çizimleriyle, usta ellerin işçiliği birleşti ve Bebbini markası doğmuş oldu.

 Her bir Bebbini ayakkabısı, tasarım ve kalite süzgecinden geçerek tek tek elde hazırlanıyor. Özenle seçilen malzemeler ince ince işleniyor, kontrolden geçiyor, detaylarla şekilleniyor. Çocukların ayak sağlığına uygun ped yapılarıyla güvenle kullanabileceğiniz minik pabuçlar ortaya çıkıyor.

Bebbini ürünlerinde kullanılan deriler yüzde yüz gerçek ve çocuk ayak sağlığına uygundur. Deri üretiminde kullanılan zararlı kimyasalları barındırmamaktadır. Modellerde, yürümeyi kolaylaştıran, kaymayı önleyen esnek, hafif yapıda termo plastik malzemeden üretilen tabanlar kullanılmaktadır.

 Ürünlerin arka kısmında içe ya da dışa basmayı önlemek amacıyla hafif sert bir malzeme kullanılmaktadır. Bu da Bebbini’nin ortopedik kalitede bir yürüme deneyimi sunmasını sağlamaktadır.

 Bebbini tüm bu özeni  her şeyin en iyisine layık çocuklarımız için tasarlıyor. Ve onların hayatlarına özel tasarım ayakkabılar ile değer katmayı önemsiyor.

Biz www.annebebektavsiye.com olarak Bebbini ayakkabılarını kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bebbini ayakkabılarına www.bebbini.com dan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

Gezinme