Angry Birds Bebek ve Çocuk koleksiyonu sadece BUTİKBEBE.COM’da!

Anne, bebek ve çocuklar için sektörde en özel ve en uygun fiyatlı ürünleri sunan online alışveriş adresi butikbebe.com’dan bir “güzellik” daha: Angry Birds Bebek ve Angry Birds Çocuk ürünleri artık Butikbebe.com’da!

ANB73003PMB_1

Geçtiğimiz günlerde lansmanına katılıp bilgi aldığımız, sahibi olduğu 20’den fazla markayla, farklı zevklere ve farklı bütçelere uygun koleksiyonlar hazırlayan Butikbebe.com, şimdi de Angry Birds’ün sevimli ve akıllı karakterleriyle bezenmiş kıyafetlerle karşınızda. Angry Birds koleksiyonlarının tasarımını ve üretimini gerçekleştiren marka, aynı zamanda Angry Birds bebek lisansını alan dünyadaki ilk ve tek kuruluş olma ayrıcalığına da sahip. Angry Birds bebek koleksiyonu için karakterleri biraz yumuşatan, daha şirin hale getirip tekrar uyarlayan Butikbebe.com, bu sevimli, renkli ve kararlı kuşlarla anneler ve çocuklar başta olmak üzere, tüm ailenin gönlünü çelecek gibi. Annelerin ve anne adaylarının, A’dan Z’ye ihtiyaç duydukları her ürüne indirimli fiyatlarla ulaşabildiği tek nokta olma konusunda başarıyla ilerleyen Butikbebe.com internet üzerinden yapılan alışverişlerin kolaylığını vurguluyor. Şu an Angry Birds dâhil tüm markalarının kış koleksiyonlarını hazırlayan Butikbebe, yeni sezon ürünlerini ise Ağustos ayı sonunda satışa sunacak. Red, Chuck, Blues, Matilda, Bomb, Bubbles, Mighty Eagle, Blu and Jewel, Terence, Hal bebeklerin ve çocukların giysilerini renklendirecek.

IMG_9418

Güvenilir ve sağlıklı alışverişin adresi olma misyonunu üstlenerek çıktıkları yolda sizlerin karşısına yepyeni bir hizmet ile çıkıyorlar. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş kulüplerinin  yanına, hizmet kalitelerini artırmak ve sizlere alternatif alışveriş alanı yaratmak adına Butikbebe.com sabit butikleri eklemiş bulunuyorlar. Yeni hizmetleri ile artık kaçırdığınız kampanyalara üzülmeye son. İhtiyacınız olan her ürünü istediğiniz zaman bulma imkânı veren sabit butikler ile çocuk araç gereçlerinden, anneler ve anne adayları için kozmetik ve güzellik ürünlerine kadar bir annenin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir alışveriş sitesi.

IMG_9482

Butikbebe.com sabit butiklerde günün 24 saati gönül rahatlığı ile tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Sevilerimle

 

 

Yorum Yapın

Gezinme