Annelerin Yeni Rehberi LCWbaby

_MG_8280

 

 

 

 

 

 

 

 

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde LCWbaby lansmanındaydık. Yılların markası olan LCW’ den çok başarılı ve faydalı bir çalışma yaptıklarını umarak gitmiştim ki…. Bu düşüncemde haksız olmadığımı çok net gördüm. Özellikle anne adayları ve yeni anneler için Acıbadem Fulya Hastanesi’nin uzman hekim kadrosuyla birlikte, özel bir mobil uygulama ve blog’a imza atıyor.

Yeni doğum yapmış annelere ve hamilelere yönelik ender uygulamalardan olan “LCWbaby”; aşı hatırlatmalarından, hamilelik döneminde kilo kontrolüne, kadar anne adayları ve bebeklerin ihtiyacı olan tüm bilgileri içeriyor.  Ayrıca lcwbaby.com’dan  hamilelik sırası ve doğum sonrası ile ilgili tüm konularda, konunun uzmanları tarafından hazırlanmış güncel içeriklere ulaşılabiliyor

Türkiye’nin moda ve perakende lideri LC Waikiki, her zaman en iyisini hak eden anneler ve bebeklerine özel geliştirdiği “LCWbaby” ile hamilelik ve bebek gelişim modüllerini tek bir uygulama içinde birleştiriyor. Acıbadem Fulya Hastanesi doktorlarının verdiği içerik desteğiyle  hem hamilelik süresince faydalı bilgilere ulaşılıyor, hem de doğum sonrasında bebek ve anneler için kritik gelişmeler takip edilebiliyor.

Doğumdan önce 9 ay yanınızda…

Ücretsiz olarak telefona yüklenen uygulama ile hamilelik süresince bebek ve annenin haftalık gelişimi takip edilebiliyor, fotoğraflar çekip arşivlenebiliyor, hatta bebeğin muhtemel doğum tarihi öğrenilebiliyor. Ebeveynlerin bebeklerine isim seçmesine de yardımcı olan uygulama ile favori isimler unutulmamak için kayıt altına da alınabiliyor. Hamilelik döneminde kritik bir konu olan kilo kontrolleri dâhil,  tüm bilgiler Acıbadem Fulya Hastanesi’nin uzman kadrosu tarafından düzenli olarak güncelleniyor.

En önemlisi; ilk 24 ay…

Uygulama, hamilelerin yanı sıra 24 aya kadar bebeği olan anneler için de oldukça kullanışlı. Bebeğinizin 24 aya kadarki gelişimi hakkında detaylı bilgiler veren ve aylık olarak annelere kılavuzluk yapan “LCWbaby” mobil uygulamasında; emzirme, aşı, alt değiştirme, ilaç gibi hatırlatmalar da bulunuyor.  Boy, kilo ve baş çevresi bilgilerini kayıt altında tutan uygulama aynı zamanda bebeğin fotoğraflarının arşivlenmesine de olanak veriyor.

Türkiye’de moda ve perakende sektörünün lideri LC Waikiki örnek alınacak mobil uygulaması Appstore ve GooglePlay’den “LCWbaby” ismiyle ücretsiz olarak indirilebilir,  blog sayfasını da www.lcwbaby.com sayfasından takip edilebilirsiniz.

Yorum Yapın

Gezinme