Çocuk Etkinliklerinin En Yeni ve Pratik Hali BARDABAS!

kuzey

Sürpriz, eğlence, zihinsel gelişim… 2-10 yaş arasındaki çocukların zihinsel gelişimini destekleyen aktivite kutularıyla Bardabas, minikleri hem eğlendiriyor hem de yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı oluyor. Fikrin sahibi Saba Hanım “Bardabas’ı  ‘çocuklarımız evde daha çok boyama yapsın, kağıtları kesip yapıştırsın, birkaç yönlendirme ile akıllarından geçenleri, yaratıcılıklarını ortaya çıkarsın’  düşüncesi ile kurdum.” şeklinde özetliyor paketlerini mütevazilikle.

Ancak paketlerin içeriği bundan çok çok  fazlası!

Çocukların yaşına göre, uzmanlar tarafından özel olarak oluşturulan kutular, her ay farklı bir konseptte hazırlanıyor ve kapınıza kadar geliyor. Üstelik her kutuda, Bardabas’ın maceralarının anlatıldığı bir hikaye kitabı ve 6 farklı aktivite bulunuyor.Her ay farklı bir başlık altında hazırlanan Bardabas Çocuk Aktivite kutuları Eylül’e ayın aktivitelerini birleştiren kitap ve aktiviteler ile 2-10 yaş çocukların yaş gruplarına göre gönderiliyor. Çocukların yaşına uygunluğu Çocuk Uzmanları tarafından onaylı kutular malzemeleriyle kapınıza kadar geliyor. Bardabas kutularında aktiviteleri nasıl yapacağınızın anlatıldığı açıklamaların yanı sıra, yaparken ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler de yer alıyor. Karton bulmakla, yapıştırıcı ya da renkli kağıt aramakla uğraşmıyor, yalnızca kutuyu açıyor ve içindekilerle aktivitenin keyfini çıkarıyorsunuz.

Bardabas “çocuğumla ne yapsam?” diyen aileler için ideal çözüm

 

Evde çocuklarla keyifli ve kaliteli vakit geçirmek konusuna çözüm getiren Bardabas farklı metodlar ve malzemelerle ailelere güzel vakit sunuyor. Tüm malzemelerin kutuyla birlikte geliyor olması malzeme arama derdini ortadan kaldırıyor. Resimli açıklamalar ile etkinlik yapmak çok da kolay oluyor.

 

Kısa kısa:

Her ay yeni bir başlık altında yeni bir kutu yayınlanıyor

 • Her kutudan o ayın kutusunun işlendiği özgün bir kitap ve o kitaptaki hikaye etrafında toplanan 6 aktivite, yapmak için gerekli tüm malzemeler çıkıyor
 • Tüm aktivitelerle el ile, Bardabas atölyelerinde üretiliyor
 • Kutular her ay 2-3, 4-6 ve 7-10 yaş gruplarına, yaşa uygun beceriler gözönünde bulundurularak hazırlanıyor. Yani her ay 3 ayrı kutu yapılıyor.
 • Aktiviteler Çocuk Gelişim uzmanı tarafından onaylı
 • 1 Bardabas kutusu 49 TL, yılık abonelikte 39 TL’ye kadar iniyor. KDV ve kargo fiyata dahil
 • İster 1 kutu ister abone olabiliyorsunuz
 • 1 kutu seçeneği ideal bir çocuk hediyesi
 • Kolay ulaşılabilmesi için ödemeler aydan aya kredi kartından tahsil ediliyor
 • Abone aile istediği zaman abonelikten çıkabiliyor
 • Türkiye’nin dört bir yanından abone çocukları olan Bardabas 2 seneyi aşkın süredir küçüklerle buluşuyor
 • Detaylı bilgi için Bardabas müşteri temsilcilerini arayabilir ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz 0212.912 08 68 www.bardabas.com

 

Yorum Yapın

Gezinme