En doğru Emzik Hangisi?

nuk4

Anneler için en büyük sorulardan biri aslında başlığımıza taşıdığımız konu. Çünkü bir grup emzik konusunda ciddi ön yargılar sahibi! Bunlardan en önemlisi de diş bozukluğuna sebep olabileceği yönünde. günümüz değişen teknolojisinde ise doktorların savunduğu emziğin herhangi bir ortodontik probleme yol açmayacağı yönünde.

Sizler için NUK emziklerini araştırdık. Bebeklerin çenelerinin anne memesini emerken aldığı şekle uygun, bebeğin ağız boşluğunu en iyi şekilde destekleyecek formda geliştirilmiş bir emzik NUK. Bebeğin doğal emme ihtiyacını karşılarken, ileride yemek yeme, konuşma için gerekli dil, dudak, ve çene kaslarının doğru gelişmesine destek oluyor. NUK Air System sayesinde emzik ucundaki hava dışarı çıkabiliyor ve emzik ucu yumuşaklığını koruyarak dişlerin hatalı çıkması ihtimalini en aza indiriyor. Tüm bunlara ek olarak NUK emzikler muhteşem tasarımlara sahip! Stil sahibi bir anneyseniz ve stil sahibi bir bebeğiniz varsa bu emzikler tam size göre.

Biz Annebebektavsiye olarak NUK emziklerini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Siz de hemen sahip olmak  için mutlaka www.oleystore.com uğrayın!

nuk3

Yorum Yapın

Gezinme