2 Yaş Partimizin Şahane Mekanı Gymboree !

Pek çok soru geldi doğumgünü mekanımızla ilgili. Bende sizlere Gymboree Erenköy’den bahsetmek istedim 🙂 Zira sadece bir parti evi değil aynı zamanda harika bir 0-5 yaş eğitim merkezi Gymboree!

alfa2

Alfa için geçtiğimiz aylarda doğumgünü partimizi düzenlemeye karar verdiğimde ilk amacım çocukların çok eğlenmesiydi. Zira biliyorsunuz ilk 2 sene aslında daha çok büyükler eğleniyor genelde bu tip toplantılarda. Bu sene doğum günümüzün yanında kutlanacak başka şeylerimiz de olduğundan Alfa’nın ve arkadaşlarının da gerçekten eğlenmesi benim için çok önemliydi. Normalde bir doğumgününe minimum 15 çocuğun geleceğini varsayarsak, takdir edersiniz ki bu kadar çok çocukla ilgilenecek ve onları gerçekten mutlu edecek bir mekan bulmak İstanbul gibi büyük bir şehirde bile sorun olabiliyor. Hele ki doğumgünü sahibi olarak benim gibi titizlenen biriyseniz durum biraz daha sıkıntılı.

8G1A6984

Mesela çocuklarla büyüklerin menüsünün farklı olması gerektiğini pek çok mekana anlatmakta zorlandım 🙂 Oysaki mantıklı değil mi yahu? Sonuçta şeker yüklü çılgın büfeler hazırlıyoruz zaten, bari yemek konusunda onların sağlıklarını düşünüp titizlenelim. Derken geze geze Gymboree Erenköy’e ulaştım.Zaten ilk etapta 0-5 yaş bir bebek çocuk eğitim ve oyun evi olması benim mekanı tercih etmem de en etkili konuydu. Hele çocuklar için oluşturdukları parti eğlence konseptlerine bayıldım. Yani siz çocuğunuz için ve tabiki arkadaşları için nasıl bir eğlence istediğinize karar verebiliyorsunuz! Bence çok önemli bir lüks bu! Zira her çocuk resim yapmak ya da sadece dans etmek istemeyebilir. Ancak tüm bunların derlenip kalabalık bir çocuk grubunu mutlu etmesi çok ama çok keyifli gerçekten. Bir de şunu çok iyi biliyorum ki bu tip organizasyonlarda mutlu çocuk= mutlu anne demek.

8G1A6698

Öyle koşturmacalardayız ki zaten bir çoğumuz birbirimizi böyle toplantılardan davetlere görebiliyoruz. Böyle durumlarda da eğer çocuğunuz mutlu değilse biz annelerin oturup iki kelime etmesi çok zorlaşıyor. Hem annelerin keyiflerince bahçesinde sohbet edebileceği, çocuklarında öğretmen ablalarıyla gönüllerince eğlenebilecekleri bir mekan Gymboree. Doğumgünü partimiz bitip bütün çocuklar suratlarında kocaman bir gülümsemeyle yanımızdan ayrılınca aslında ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım 🙂 Bu kararda en büyük pay Gymboree de Elvan hanım ve ekibinin sanırım. Onlara da teşekkürlerimi buradan iletmiş olayım 🙂

8G1A6926

Bizim yaz tatili sebebiyle şimdilik bu eğlencelerimize ara versek de Eylül itibariyle kaldığımız yerden devam ediyor olacağız :). Alfa’nın okul olarak Gymboree Erenköy e devam etmesini çok istiyorum. Okul kısmı ile ilgili görüşlerimi Eylül ayından sonra sizlerle paylaşıyor olurum 🙂

 

Sevgilerimle

 

Yorum Yapın

Gezinme