İgor Ayakkabılarını sizin için inceledik!

igor 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IGOR’DAN SICAK VE RENKLİ İSPANYOL DOKUNUŞU !…Yaz geldi sayılır artık! Çocuklarımızın ayakları hem hava alsın hemde sağlıklı olsun düşüncesini hepimiz yaşıyoruz. Sizler için İGOR ayakkabılarını yerinde gittik gördük inceledik.

İGOR  markasını Türkiye’ye getiren Ertuğrul Bey le yaptığımız görüşmede tüm üretimin İspanya’da yapıldığını ve kesinlikle kanserojen madde kullanılmadığını anlattı bizlere. Kanserojen madde içermediğine dair de İspanya devletinin vermiş olduğu sağlık raporlarını görme fırsatımız oldu.Özellikle ayakkabıların tabanlarını incelediğimizde çocuğun basışını sağlıklı hale getiren alt yüzey tasarımını da oldukça başarılı bulduk. Çocuk ayakkabılarının bağlanma sistemleri de bir o kadar başarılı zira benim kızım ayakkabıyı çıkaramadı!

Ayrıca kadın tasarımlarına bayıldık! Zarif çizgiler, neon renkler, şeker görünümlü ayakkabı ve sandaletler yazın sizlerinde kurtarıcınız olabilir. Anne-çocuk aynı giyinmeyi seven  kişiler için İGOR kadın ve çocuk kreasyonlarını kombinlemek de çok kolay. Kadın ve çocukların ayak sağlıklarını korumak amacıyla tasarlanan ürünler, ince çizgileri ve geniş renk skalasıyla sezonun modasını takip etmenizi sağlıyor.

Deniz sezonu açıldı açılacak. Mutlaka bir İGOR edinin! eminiz çok işinize yarayacak!

igor 15

Yorum Yapın

Gezinme