Kids by Fatih Kıral

SAMSUNG CAMERA PICTURES

3 Mayıs da evsahipliğimde ve değerli blogger arkadaşlarımın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Kids By Fatih Kıral lansmanında çok keyifli zaman geçirdik. “Ulaşılabilir lüks” sloganı ile bebek, çocuk ve genç odalarına yeni bir şıklık anlayışı getiren Kids By Fatih Kıral, geniş koleksiyonuyla göz kamaştırıyor. Kids By Fatih Kıral’ın ürün yelpazesinde her zevke uygun mobilya ve aksesuarlar yer alırken, çocukların sağlığına üretimin her aşamasında verilen önem de dikkat çekiyor.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Yerli üretimde imza bir marka olan Kids By Fatih Kıral, küçük prenseslere ve prenslere düşledikleri yaşam alanını yaratıyor.

Kids By Fatih Kıral Mağazalar Koordinatörü Harika Hanım’ın da belirttiği üzere Türkiye’nin önde gelen bebek ve genç mobilya markası Kids By Fatih Kıral, çocuğunuza yeni bir yaşam alanı yaratmanız için ulaşılabilir şıklığın anahtarını sunuyor. Çocukların hayal ettikleri her tür mobilya tasarımının titizlikle işlendiği Kids By Fatih Kıral’da perde, aydınlatma, duvar kağıdı ve halı gibi birçok yan ürün de yer alıyor. Kids By Fatih Kıral yerli üretimiyle, çocuk mobilyalarında moda trendleri belirliyor.

Ayrıca çocukların sağlığı her aşamada ön planda. Kids By Fatih Kıral, üretimin her aşamasında çocuk sağlığına ve güvenliğine dikkat ederek tüm tasarım ve üretimini buna göre şekillendiriyor. Kids By Fatih Kıral’ın tüm koleksiyonunun yüzde 80’inde boyalı MDF, yüzde 20’sinde ise ağaç kullanılıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini daima göz önünde bulunduran Kids By Fatih Kıral, bu sorumluluk bilinciyle kimyasal boya kesinlikle kullanmıyor. Hatta sadece Kids By Fatih Kıral için Türkiye’nin önde gelen boya firmalarına özel olarak yaptırılıyor.

IMG-20160422-WA0006

Kids By Fatih Kıral tasarımlarının en önemli özelliklerinden biri de işlevsel olmaları. Ürünler tasarlanırken, öncelikle çocukların yaşam alanı olduğu düşünülerek onlara hayallerindeki gibi, sıkılmadan vakit geçirebilecekleri bir atmosfer yaratmak isteniyor. Bu çalışma planlanırken, aynı zamanda fonksiyonellik de ön planda tutuluyor. Kids By Fatih Kıral koleksiyonundaki ürünleri çocuklar doğdukları andan itibaren yetişkin oluncaya kadar ufak ekleme ve değişikliklerle rahatlıkla kullanabiliyor.

Tüm bunlara ek olarak da Harika Hanım özellikle fiyat politikalarının aslında ulaşılabilir rakamlar olduğundan bahsederken, aldığınız mobilyanın uzun yıllar şekil değiştirilerek kullanılabilir olması da bir avantaj olarak göze çarpıyor. Satın alma sonrasında verilen destek de Kids By Fatih Kıral’ı ayrıcalıklı kılan özelliklerden. Ayrıca ücretsiz mimari destek de Kids By Fatih Kıral’ın müşteri hizmetleri tarafından veriliyor.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kids By Fatih Kıral bebek, çocuk ve genç odası arayışında olan tüm takipçilerimizin mutlaka görmesi gereken kalite ve tasarımlara sahip. Sizlerde detaylı bilgi almak ve ürünlerini yakından görebilmek için mutlaka mağazalarına uğrayın.

 

Sevgilerimle

 

 

 

 

 

 

Yorum Yapın

Gezinme