Meraklısına NANOOK Dosyası!

nanook 0-300x300

Nanook markası, çocuklara bezden dünyalar yaratma fikri ile ortaya çıkmış bir marka.  Anne- çocuk ihtiyaçları göz önüne alınarak, bu ihtiyaçların eğlenceli şekle dönüştürülmüş halidir ürünleri.

Ana iki üründen bir tanesi olan çadırları, çocukların kendilerine ait alanlarının olması  ve ebeveynlerinden farklı birer birey olduklarının hem kendilerine hem de ebeveynlerine hatırlatılması gerekliliği amaçlanarak tasarlanmıştır.

Oyun çadırlarının kişisel gelişime katkısı, anne babaların da bu tür alanlar yaratma çabasına destek olmuştur.

Diğer Nanook ürünü ise orijinal ismi ile “Nap Mat” oyun matları, biz anne babaların her yere taşıdığı onlarca çocuk eşyasını bir nebze olsun azaltmayı, bir set yaratarak, çocuk için en önemli zaman dilimlerinden uykuyu rahat ve huzurlu bir şekilde en önemlisi de kendi eşyaları ile yaşamasını sağlamaktadır.

Yastığının, battaniyesinin ve matının bir arada olduğu setin, çanta şeklini alması, yıkanabilir olması ve yarattığı farklı desen ve renklerle çocuğunuzun ilgisini çekmesi ürünü cazip kılmaktadır.

Matların kullanımı ile ilgili , evinde yerlerde yatmayı seven çocuklardan, plaja, sahile, misafirliğe taşınan uzun bir yolculuk öyküsü olabilir.

Tüm ürünleri çocuk sağlığı ve güvenliği göz önüne alınarak üretilmektedir.

Nanook’un Dediği şu ki; Çocuklar için bezden dünyalar yarattık, içini hayallerle doldurmak onlara kaldı.

 

Yorum Yapın

Gezinme