Momscotton Kış Kreasyonunu inceledik!

momscotton araba kılıfı

Momscotton soğuk havalarda da anne, bebek dostu ürünlerle geliyor. Momscotton bebek arabası minderleri ile oldukça fark yaratmıştı ve daha önceden sizlerle, denediğimiz ürünlerle ilgili bilgileri aktarmıştık. Yeni kışlık ürünlerini de incelemeden geçemedik.

Bebek Arabası Minderleri;

Bebek arabası minderlerinin de tüm bebek tekstil  ürünleri gibi sağlıklı yani pamuklu  olması gerektiğini düşünerek, pamuklu kumaşlardan renk renk keyifli desenler seçerek bebek arabası minderlerini hazırlamışlardı. Şimdi üzerine çıkartılabilen ek bir örtü yaparak bebeğinizin üstünü soğuk günlerde orta incelikli bir yorganla örtmenizi istedik.

Üst kısmı çift fermuarlı olduğundan bebeğinizin bacakları isterseniz fermuarı açık bırakarak aşağıdan çıkarabilirsiniz Hem üçlü hem de beşli kemer sistemine uygun ve yine renkrenk cıvıl cıvıl desenlerde… Üstelik çamaşır makinesinde de yıkanabiliyor.

Te20151130_131310k Kullanımlık Mama Sandalyesi Tepsi Kılıfı;

Bu ürün kesinlikle yüzyılın icadı! İnanın mübalağa etmiyorum Hangimiz bir cafe yada restorant mama sandalyesine bebeğimizi direk oturtabildik ki? Momscotton bu konuda hem hijyenik hem anti alerjik hemde geri dönüşümlü malzemeden ürettiği mama sandalyesi tepsi kılıflarını kullanıcılarının beğenisine sundu. Hatta tescilli bu ürünü ile Momscotton Bebek İnovasyon ödüllerine aday olmuştur. Tek kullanımlık tepsi örtülerinin kullanımı oldukça pratik! Kolayca takılıyor ve lastikli olduğundan bebekler kolay kolay çıkaramıyor. Piyasadaki mama sandalye şekillerine uygun olarak kare ve oval olarak iki şekilde üretilmiş. 5li paketlerde www.momscotton.com da satılıyor.

 

Kullan At Klozet Kılıfları;

Yine aslında piyasada olan ama kullanımını geliştirerek Klozet örtüleri üretmiş Momscotton. Bu ürünleri de yine anti bakteriyel ve lastikli,kolay takılıyor, klozette lastik sayesinde sabit kalıyor, düşmüyor,kolayca çıkarılıp atılıyor.Taşınabilir olması fark yaratıyor.İlkokul çocukları için hatta biz aileler için bile oldukça pratik.5li paketlerde www.momscotton.com da satılıyor.

 

Bebek Arabası Minderi Yağmurlukları;

Bebek arabası minderlerinde hep pamuk diyen Momscotton, yağmurlu ve karlı kış günlerini de düşünerek yeni bebek arabası ve ana kucağı tulumları üretmiş. Dış kısmı soğuğu engellemek için %100 polyester kumaşlardan üretilmiş ancak içi pamuklu kumaşla astarlanmış. İç elyafı kalın olduğundan soğuk kış günlerinde çok kullanışlı olacaktır. Dış yüzeyinin su kaydırıcı özelliği olmasına rağmen çok yoğun yağmurda dikiş yerlerinden su alma ihtimali var.

 

Momscotton un yeni ürettiği parçaları sizin için denedik araştırdık. Momscotton sayesinde yuvanız kadar sıcak bir kış geçirmeniz umuduyla 🙂

 

Yorum Yapın

Gezinme