Momscotton Tavsiye

0000152_mama-sandalyesi-kilifi-anchor

 

 

Bugün sizlere aslında özellikle hepimizin derdi olan bir konudan bahsetmek istiyorum! Bildiğiniz üzere yaz kıs terleyen bebeklerimizin sırtına bebek arabasında mama sandalyesinde ,araba koltugunda ve ana kucagında havlu koymak zorunda kalıyoruz. Bir seçenek daha var: sürekli kıyafetlerini değiştirmek! ki ben daha kıyafet değiştirmekten hoşlanan ve bunu anne için işkence haline çevirmeyen çocuk görmedim!

Momscotton tamda bu anda imdadımıza yetişti ve bebek arabası,mama sandalyesi,araba koltugu,ana kucagı kılıfları ve alt acma ve oyun minderleri yaparak bizleri büyük bir sıkıntıdan kurtardı. Özellikle kullandığımız bebek arabası,mama sandalyesi,araba koltugu,ana kucagı kılıfları mutlaka sentetik kumaşlarla kaplandığından gayet sağlıksız. Birde çok terleyen bir çocuğunuz varsa ya da özellikle mevsim yazsa bu durum daha da sıkıntılı hal alabiliyor. Momscotton özellikle %100 pamukla çalışıp bebeklerimiz için ürünleri ultra konforlu hale getirdiğinden güvenle kullanılabilir.
Bir diğer önemli özelliği ise bu kılıfların kolaylıkla çıkarılıp yıkanabiliyor olması. Özellikle mama sandalyesinin ne kadar çabuk kirlendiğini eminim hepimiz biliyoruz. Kılıfın kolaylıkla yıkanıp hızla kuruması kullanım esnasında daha da rahat olmamızı sağlıyor.

0000215_bebek-arabasi-minderi-umbrella
Özellikle bebek arabası için olan kılıfı yazın bebeğimizi terletmemesi için tercih ederken, kışında bebeğimizi sentetik kumaşların soğukluğundan koruyacağına eminim! Ayrıca Momscotton birçok model bebek arabası,mama sandalyesi,araba koltugu ve ana kucagı için farklı model ve boyutlarda üretim ve tasarım yapmayı da ihmal etmemiş. Son olarak ürünleri incelerken kullanılan kumaşların desenlerine aşık olacaksınız 🙂

Momscotton ürünlerini www.momscotton.com adresinden inceleyebilir ayrıca yine aynı adresten satın alabilirsiniz. Biz Anne Bebek Tavsiye olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yorum Yapın

Gezinme