Mucit Panda’yı Duydunuz mu?

ahsapcilingirtahtasi

MucitPanda.com özellikle 0-8 yaş arası çocukların yaratıcılık ve zihinsel gelişimleri ile el becerilerini destekleme amacıyla hazırlanmış; “Mucit” sıfatıyla küçük yaşta zihinsel gelişimin önemine ve geleceğimizin başarılı ve üretken bireylerine dikkat çekerken “Panda” ile doğa, çevre ve geleceğe dair farkındalıkları sahiplenen tematik bir online oyuncak sitesi.

Mucit Panda olarak, iletişim çalışmalarında  ebeveynlere özellikle oyun ve oyuncak bilincini aktarmaya çalışıyor, her oyuncağın özgün hikayesini, mesajını, faydasını anlatıyorlar. Bunu da “panda samimiyetinde” yapmaya çalışıyorlar. Şimdilik 50 oyuncak markasına yer verdikleri web sitelerinde özenle kurguladıkları kategoriler: Zihin çalıştırıcı ve eğitici oyunlar, sanat ve yaratıcılık setleri, yap-bozlar, birleştir-oyna setler, bloklar, figürler, kitaplar, mucit beyinler, aktivite ve kart oyunları, dil gelişimi için oyuncaklar, çocuk seyahat ürünleri ve dış mekan oyuncaklarıdır. Bu kategoriler altında ise 0-3 ay, 18-24 ay, 5 yaş, 7yaş, 8 yaş ve üzeri gibi özel dilimlerde listelenmiş, çocuğunuzun yaşına en uygun oyuncakları bulabilir; böylelikle o yaştaki kapasitesinden, becerilerinden fazlasını ya da azını gerektiren oyuncaklar arasında kaybolmadan doğru ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Öte yandan organik boyayla boyanmış, sağlıklı malzemeyle üretilmiş pek çok ahşap aktivite oyuncağını çocuklarımız için bir araya getiriyorlar. Sadece oyuncaklarını değil, üretim süreçlerini de yeşile saygı üzerine kurgulamış markaları öne çıkararak sürdürebilir bir dünya bırakma konusunda yeryüzüne saygı ve katkıları yadsınamaz.

www.mucitpanda.com ‘dan temin edeceğiniz oyuncaklarla miniklerimizin sağlıklı gelişimini desteklerken, sosyal sorumluluk çalışmaları ile de onlara güzel bir ülke, yaşanabilir bir dünya bırakma projenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Yorum Yapın

Gezinme