My Little Pony Aşkı Bambaşka

Çocuğunuzun vazgeçemediği kahramanı var mı? Alfa canı gönülden My Little Pony hayranı! My Little Ponyli çanta, defter, pijama, kıyafet ya da oyuncak …. Alışverişe çıktığımızda, mutlaka Pony’li bir şey alarak dönüyoruz eve! Hepsi ama hepsi Alfa için aşk sebebi 🙂

dsc_0024_10_resized

Ben bir yandan seviniyorum çünkü Ponyler gerçekten çok güzel konulara değiniyorlar çizgi filmlerinde. My Little Ponyde 6 Pony birbiriyle arkadaşlık kurup birbirleriyle iyiliği, dürüstlüğü, sadakati, cömertliği,mutluluğu ve sihri paylaşıyor. Pony’ lerin mottosu “arkadaşlık sihirlidir.” My Little Pony Arkadaşlık Sihirdir çizgi dizisi 2011 yılından beri Minika Çocuk kanalında yayınlanıyormuş . Alfa ve ben 6. sezon ” Equestria’yı Keşfet” temasıyla My Little Pony dünyasına giriş yapmış olduk:)

dsc_0086_12_resized

Alfa tek çocuk ve bazen gerçekten bir arkadaşa çok ihtiyaç duyuyor. Minik Flurry Heart adeta onun arkadaşı! Konuşuyor olması bizim için en güzel özelliklerinden biri. Konuşuyor, gülüyor, üzülüyor, acıkıyor ve oynuyor sevgili Flurry Heart 🙂 Yani davranışlarına tepki veren bir oyuncak sayesinde, Alfa’ nın oyunları çok daha gerçekçi artık!  My Little Pony çizgi dizisinde paylaşmanın ve arkadaşlığın önemini öğrenip, Flurry Heart ile oynarken öğrendiklerini uygulayabiliyor.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sizlerde My Little Pony dünyasını incelemek isterseniz www.ponydunyasi.com dan bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca biz anne-babalar içinde hazırlanan http://mylittlepony.hasbro.com/tr-tr/parents/ adresini de ziyaret etmeyi unutmayın. Youtube kanalları youtube.com/mylittleponytr ve İnstagram hesapları instagram.com/mylittleponytr olarak sizlere hatırlatmış olalım.

Sevgiler

 

Yorum Yapın

Gezinme