Nasıl Yenir Ne değiştirme olmadan Kilo

Menü rehabbing için Değil Shutterstock? Sadece yemek programınıza geçiş çok büyük kilo kaybı bir etki yapabilir. Eğer kez, otomatik olarak daha sağlıklı, çok yersin.) sağ yersen (Bonus:

“Yemek zamanlama son derece önemlidir kilo kontrolü sağlamak açısından,diyor diyetisyen Jaime Kitle”, R. D., cumhurbaşkanı Jaime Kitle Nutritionals. “İnsanlar genellikle ‘daha az kilo,ama ille de o iş öyle olmuyor. kaybedersiniz ye inanıyorum Gün boyunca vücudunuzun beslemek için kilo vermelisiniz.”

Kaçınız GERÇEKTEN İhtiyacı Hesaplamak için Nasıl DAHA fazla:

İlk olarak, kurs yağ yakma biyoloji: ek Olarak bir kalori açığı kilo kaybedersiniz bağlı kan şekeri, insülin duyarlılığı, metabolizma, ve tam karışım tokluk karşı açlık hormonları kayan vücudunuza bir zaman alır. Tüm bu faktörler neler etkiler? Yemek zaman.

Bu kahvaltı gerçekten bir seçenek değil bu yüzden: yedi veya sekiz saat açlık ve gece boyunca, vücudunuzun kan şekeri ve depolanan karbonhidrat rezervleri, glikojen olarak adlandırılan yetersiz. Yemek-Toplu sisteminizde bazı yiyecek almak önerir yükselen-vücudun yiyecek sıkıntısı ve enerji tasarrufu için gereken varsayar bir saate kadar.k.bir. kalori vardır. Metabolizma tezgahları. (Kahvaltı taraftarı değil misin? Hatta badem ezmesi biraz muz dörtte biri vücut olacak yardımcı olacaktır.)

Bundan sonra, en az üç ya da dört saatte bir yemek direk yağ hücrelerine kan şekeri usher olan insülin iğneleri, önlemek ve açlık moduna metabolizma tutabilir, diyor.

Daha ne kadar, ne yemek (yani protein) ne kadar vücudunuzun oluşturur, sırayla metabolizma artırabilir de etkiler, Kitle diyor. Örneğin, yağsız doku artırmak için, Beslenme ve Diyet Akademisi uyanıkken yüksek kaliteli protein 20 ila 30 gram yemek ve her dört saat sonra egzersiz önerilir.

DAHA: Beslenme Yüksek Proteinli Diyet Metabolizma Artırabilir?

İzleyin bu kurallar, sadece ufak çapta yardım edin metabolizma değişiktir, kan şekeri dengeli ve vücudun aşırı yağ depolamak-otomatik olarak önlemek gece istek ve alem seans yırtıcı kadınlar her yerde.

Bu düşünün: Araştırma pek çok kadın 11 p sonra ya da akşam yemeği ve insanların üçte biri kadar sonra günlük kalori neredeyse yarısı onların kalori yüzde 15 alır yemek olduğunu gösterir.m.! Daha da kötüsü: oda 24 saat boyunca kan şekeri düzeyleri spike önce içki alemlerine,&nbsp araştırmaya göre;Araştırma &amp Obezite; Klinik Uygulama.

Ancak, sadece akşam perişan içine başlığı (kaç kez yemeği masaya oturdu ve dedi ki, “açlıktan ölüyorum! Kahvaltıdan beri bir şey yemedim”?)! mutlaka kuru otlara önce yakmak olmaz fazla kalori yükleme engelleyebilirsiniz.

Öyle olsun ister kısmak üzerinde ıvır zıvır yiyecek ya sen sürekli geçmek arasında gidip “kızgın” ve “gıda koma,” bir değişim öğünlerde olabilir ihtiyacınız için kilo istiyorsun.

DAHA: 7 Yolları Sağlıksız Gıdalar için İstek geldiklerinde Anlaşma Beslenme

Yorum Yapın

Gezinme