Oto Koltuğunda Kararsızlık Yaşamayanımız Var mı?

autumn_gold

Konu çocuklarımızın güvenliği olunca biliyorum ki hepimiz için akan sular duruyor. Gerekirse kendi masraflarımızı kısıp çocuklarımızın her daim en güzeline en güvenlisine sahip olması için çalışıp didiniyoruz anne babalar olarak. Oto Koltuğu denilince de ilk inanmak istediğimiz gerçekten güvenli olup olmadığı.

Hem fiyatı beni yormasın hemde çocuğuma gerçekten iyi baksın diyorsanız bizim çoğu incelediğimiz model içerisinde Cybex markası öne çıktı. Çünkü muadili ürünlere göre hem daha uygun fiyatlıydı hemde güvenlik konusundaki detaylarını incelediğimizde çok beğendik. Geliştirilmiş yan darbe koruma sistemiyle pek çok oto koltuğundan farklı olarak yandan gelebilecek darbelere karşı güven sağlıyor. Ayrıca ayarlanabilir güvenlik yastıkları ve sırt destek üniteleriyle oldukça önemli bir konfor sağlıyor çocuklarımıza. Cybex in bir önemli detayı ise otomobile çok kolay monte ediliyor olması. Ürünle ilgili detayları www.cybex-online.com/tr alabilirsiniz.

Biz www.annebebektavsiye.com olarak oto koltuğu almadan önce mutlaka Cybex in ürünlerini de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Satın almak için mutlaka www.oleystore.com adresimize uğrayın!

1 yorum

  1. Merhaba;
    Eğer oto koltuğu secmekte sıkıntı yaşıyorsan sana bir site önerim var. Ben kullandım memnun kaldım. Bence sende denemelisin.
    Site:annefoni.com

Yorum Yapın

Gezinme