Party Organizasyon Bi’Parti ile çok keyfli!

IMG-20160521-WA0086

Alfa doğduğundan itibaren 10 tane falan parti yapmışımdır sanırım 🙂 Ben nişan yıldönümünü bile kutlayan, doğumgünlerini asla atlamayan, sık sık kutlanacak bir şeyler bulan bir ailede büyüdüm. Alfa doğunca aslında hayatta kutlanacak en önemli şeylerin Alfa ile ilgili önemli anlar olduğunu anladım. İşte tam bu sebepten Alfa’ya dair her özel günü mutlaka kutlamaya çalıştım.

6.ay doldu, ilk diş partisi, ilk adım partisi, ilk doğumgünü, bez bırakma kutlaması ve ikinci doğumgünü… Yakında biberon ve emzik bırakma partimizde olacak ama öncesinde doğumgünü kutlamamızdaki detayları sizlerle paylaşmak istiyorum.

IMG-20160521-WA0102

Bundan 3 ay öncesinde planlamalara tabikide başlamıştım ben. Hiç bir zaman son dakika insanı olmadım. Her zaman ayrıntıcı ve titiz olmuşumdur önemsediğim konularda. Geçen sene çok yorulunca bir daha yok doğumgünü demiştim ancak yine dayanamadım tabi ki. Geçen seneden farkı bu sene hem kendi doğumgünümü, hem Alfanın doğumgününü hem de değişen hayatımızın kesinlikle kutlanmaya değer olduğunu düşünmemdi. Şimdi durup düşündüğümde “iyiki yapmışım” diyorum ya, bundan daha güzel keyif yok. Bunu dememin en büyük sebebi ise tabiiki de bu özel günümüzü keyifli, sorunsuz ve tam da hayalimizdeki gibi geçirmemize yardımcı olan Bi’Parti organizasyon ve Tuğba Hanım!

IMG-20160521-WA0088

Tuğba Hanım’la ilk görüşmemizde kendisine dedim ki “Alfa ile yıldızlarımız ışıldıyor bu sene! Bunu hep hatırlamak istiyorum!” Tuğba Hanım bana bardak nasıl olsun şeker büfesi nasıl olsun diye sormadı hiç. Ne düşündüğümü, ne hissettiğimi ve neler görmek istediğimi sordu. Bence bu çok önemli. Senelerce birini tanısanızda sizi anlaması ya da aynı hayali kurmanız çok zordur. Ancak Tuğba hanım o kadar ustaca konuşmuş ki aslında benimle, kafamdakileri görmesi hiç de zor olmamış. Detayları benimle paylaşıp partinin geneli belli oldukça aslında ne kadar doğru bir karar verdiğimi, kendim yapmaya uğraşsaydım bu kadar detaylarla ilgilenemeyeceğimi ve hayalimdeki gibi olmayacağını anladım. Partinin yapılacağı mekan gerçekten yıldız gibiydi 🙂 her yerde pırıl pırıl detaylar! Çocuklar mutlu, misafirler mutlu, ben mutlu! Bütün resimlerde gördüğünüz detaylara evet aşık oldum, ama gerçekten şimdiye kadar yediğim en güzel doğumgünü pastasıydı! Nasıl hafif, nasıl lezzetli, nasıl güzeldi anlatamam. Tasarımı zaten mükemmeldi! Siz partinin detay fotoğraflarına bakıp, www.biparti.com u ziyaret edin! Ben birde mekanımızla ilgili yazı yazayım sizlere 🙂

IMG-20160521-WA0087 IMG-20160521-WA0092 IMG-20160521-WA0100

Sevgiler

Yorum Yapın

Gezinme