Saç Dökülmesi daha çok kadınlarda olmaktadır.

Arthur Belebeau Botoks. Sahte tans. Kirpik uzantıları. Hangi eskiden tabu kozmetik konular ana akım haline gelmiş bir çağda, başka bir nihayet dolaba-ve, zaman zaman, bu güzellik çıkıyor. “Saç dökülmesi hakkında fısıldadı eskiden&; pek çok kadın yalnız olduklarını düşünüyorlardı çünkü,diyor Stephen Pullan, New York’taki Philip Kingsley Klinikte saç uzmanı”. * Daha fazla insan bunu tartışmak için başlangıç olarak “ama diğerleri de ve, sonuçta, tedavi aramak için teşvik edilir. Klinikte, erkek saç dökülmesi ile ilgili daha fazla kadın görüyorum.” Saç var Amerikalıların yüzde 40 kadınlar, Amerikan Saç Dökülmesi Derneği göre. onu yedekleyin istatistikleri: Açıkçası, artık orta yaşlı adamlar için bir sorun.

Genetik, hormonal değişiklikler, ve hatta ne kadar sık fön barış için saç dökülmelerine neden olabilir. Ama hayır, o (bir!daha fazla şekilde)kaybetmesine ne olursa olsun, bu testler çıplak saç sorunun köküne almak yardımcı olacaktır. O zaman izleyin tavsiyemiz hızlı şişmanlatıyor.

1. Saçların Çok Güzel ve iyi bir şekilde değil)
Belki de doğuştan gelen bir şey o…ya da belki de yaşlanıyor? Bazı kadınlar pre-K beri bebek-güzel saçları vardı, diğerleri teller zamanla kuruyup izle. (BİLGİNİZE: normal olarak kabul edilir. Biz yaş olarak, bizim saç ve ince telleri shrink üretmek köklerinin.)

Tress Testi
Bir at kuyruğu içine saçını çekmek, ve boyutuna bakın. Eğer taban çapı veya daha az bir kuruş genişliği ise “saçların muhtemelen ince,” çoğu durumda kuaför diyor Tyler Laswell. Eğer kuyruğun en Büyük Kaybeden bir yarışmacı olabilir o kadar küçülttü, yaşa bağlı incelme olabilir. “Eğer işiniz bir saç kravat etrafında at kuyruğu temel üç veya daha fazla kez ve kullanılan için bir ya da iki kez, saçınızı muhtemelen büyüyen daha ince daha eskiden,” diyor Jill Crosby, Los Angeles kuaför.

Toplu

Kokteyl parti. Hayır, keş değil. “Benim tüm zamanların en sevdiğim ürünler için artırılması ince, ince saç köpükleri ve tuz spreyleri çünkü eskiden birlikte verdikleri bir saç ışık, havadar birim sürecek” diyor Laswell. Önce fönleme, sis birkaç taneciklerine tuz sprey üzerine nemli saç, komisyon bir golf topu büyüklüğünde damla köpük içine kökleri ve masaj için biter (yarıya mus miktarı ise saçın daha kısa omuz hizasında). R+Co Tuz (25 dolar) randco.com Rockaway ve 24 Saat Vücut Köpük Köpük çoğu durumda (eczaneler$5, deneyin.
 
Söyle. Alay sadece fare-yuvası pist görünüyor; Laswell genellikle cılız saç büyük görünmesi için kullandığı bir hile değil. Onun en önemli ipucu: pek çok kadın gibi, “sadece kökleri utandırmayın. Yavaşça ince dişli bir tarak ile tüm kafa, üst kısmında başlayan ve sonuna kadar çalışma backcomb. Sonra bir domuzu-kıl en dış tabakası yumuşak fırça.” İşte-dolgunluk dökülmeye sans.
 
Küçük kıvırın. Eğer saçın düz ise, neredeyse çekicilik saç maşası ile ekleyin. “Burada gizli olduğu için şal küçük, tek-inç bölümleri kuru saç etrafında bir 1 1/2-inç kıvrık demir ve alternatif yol tarifleri-wrap bazı etrafında namlu uzak yüzünü ve bazı doğru. Daha dolgun bir görünüm için dalgaların daha büyük bir sayı elde edeceksin, ve rasgele yönde düz önlemek, iskelet sistemi-birlikte-curl uni,” diyor Laswell.

Arthur Belebeau

2. Saç uçlarına İnce
Saçın ticari kalibreli kadar kulaklardan. Biter, ne yazık ki, eğer bir korkuluk aitmiş gibi görünüyor.

Tress Testi
Bir omuz üzerinden saçlarını sallayınca tarafa başınızı eğin. Alt birkaç santim de garip bir boşluk ve zayıflığına mü? Oh, hey, hasar. “Saç yetişir yaklaşık altı inç başına yıl, eğer öyleyse bu omuzlarda olduğu kış, yaz, soğuk hava, kuru hava, güneş, bol fönleme, sıcak araçlar, bir sürü fırçalama” diyor Pullan. “Bu arada kuruluk neden bozulur bu biter, biter dökülmüş, bak yapma bölünmüş olabilir.” Tiner—biter bir at kuyruğu kopma noktasına ulaştınız başka bir belirtisi olabilir.

Toplu

Bir döşeme.&bul nbsp;bir iş parçacığı tarafından asılı saç tutunmaya? İyi bir fikir değil. “Kuru split keserek alt ve üst yoğunluk saç kalın görünmesini sağlayabilirsiniz dışarı bile biter,” Evet, kuaför Danielle Caputo-Estorino diyor.
 
Durumu ve yeniden oluşturun. Ekleme nem arkasına saç yani her ikisi de ince ve bozuk bir catch-22 çünkü birçok ultra-nemlendirici kremleri içeren yağlar ve mumlar yapmak, saç gevşek, neden ona bakmak bile wispier, diyor Pullan. Bir kez bir hafta önce şampuanlama, kullanımı bir tedavi gibi Philip Kingsley Elasticizer ($50, philipkingsley.com), hangi içerir, hint yağı, zeytinyağı, silikon ve elastin güçlendirme ve hidrat içinde manikür, yerine otur üstüne. Ve fönleme önce, eşit (bozuk para büyüklüğünde) parçalar karışımı ısı-koruyucu krem ve vücut geliştirme uzunlukları ve uçları ile jel veya köpük iş. Eğer (hava-kuru, krem atlayın.) Ve Darbe Kuru (30 dolar) bumbleandbumble.com ve l’oreal Paris Gelişmiş Saç bakım Birimi Dolgu Densifying Gelee (eczaneler$7,) Onarım Bumble Bumble deneyin.
 
Isı yendi. Flatiron-philes için iyi haber: suçlu olan aracı değil; onu nasıl kullandığın. “Çoğu kadın kurumasına ve sonunda saç uçları break 400°veya 410°F, demir ayarlayın. Yumurta kızartmak için çalışıyor değil mi,” Caputo-Estorino diyor. Eğer bu sıcaklık çalışmıyor olsaydı zaten 250°F 200°F ‘ da başlayacak ve sadece biraz daha sıcak. Ne zaman şekillendirici sprey ısı koruyucusu, sonra her bölüm yavaş yavaş ve en fazla iki kez üzerinden demir pas. Eğer kıvrık demir seçtiğiniz silah, beş ila 10 saniye, max saç tutun.

Arthur Belebeau

3. Saçların Dökülüyor
Homer Simpson olarak kendini öngören dur. “Hastalarımın yüzde 30 civarında kadın saç dökülmesi ya da erkek tipi kellik yaşıyorsanız, ve bu onları korkutuyor. Sonunda genelde durum böyle değil kel-ama gidecekler,” Doris Day, M. D., New York dermatolog. diyor düşünüyorlar Dökülme yaşam tarzı faktörleri bir takım ilgili olabilir aşırı stres, hormonal dengesizlik ve beslenme bozuklukları gibi. Bu çok ters (meditasyon veya diyet değişiklikleri ile söylemek)ise, birkaç ürün de tellerini regrow olabilir.

Tress Testi
Sana saç dökülmesi baban daha farklı görünüyor, uzaklaşıyorsun saç çizgisi için kontrol etmek yerine, çıkış parçası kapsamı bu kadar. Eğer bir yaprak dökmeyen genişleyen ise “ağaç gibi desen, o kadın tipi marker saç dökülmesi,” Gün açıklıyor.

Toplu

Minoxidil için bak. Milyonlarca büyümesine yardımcı olan sihirli madde beri saçlar 80’ler var. Ve sadece FDA onaylı saç köklerini canlandırmak için topikal tedavi, saç dökülmesi tersine çevirmek için, niye kullanmazsın? “Saç için minoxidil hakkında konuşmaya başladık konuşma şeklimiz yüz için hakkında sahte ürün” Gün diyor. Denemek için bir tane: Kadınların 5% Rogaine Minoxidil Topikal Aerosol (dört aylık, eczaneler de 50$). Temiz bir cilt ürünü günde bir kez, en az dört saat şampuanlama önce masaj. “Saç iki hafta daha düşebilirler arkasında yeni saç doğru bir sinyal. Diş-yetişkin olanlar büyüyebilir,bebek olanlar kaybetmek zorunda,” diyor. (Saç dökülmesi, başka bir umut işareti o zamanlar sessiz sorun değil mi? Rogaine şimdi bazı minoxidil içeren raflarda arkadaşlar, Pantene ve Redken gibi markalardan vardır.)
 
Combo tedavi deneyin. Fallout trifecta ile ilgili, inceliği ve hasar? Ek minoxidil ile Redken Cerafill Meydan Anlık Kalınlaşma Kit ($70, redken.com için salonları), hangi gelir ile bir şampuan, saç kremi ve günlük toner önlemek kırılması, kalınlaştırmak teller ve engeller DHT-hormon-ilgili kimyasal potansiyel müşteri için saç dökülmesi.
 
Yaygın seçin. Fönleme, fırça kaybetmek ve saçınızın kütikül üzerinde gerginlik ve düz yapmaz hangi difüzör kafa, eklemek, diyor Crosby. Sonra seyrek noktalar doldurmak kafa derisi üzerine elyaf mevduat bir ürün ile geçici olarak, saç daha kalın kafalılık yapma. Viviscal Saç Dolgusu Lifleri (25 dolar)viviscal.com deneyin.

Kadınların daha fazla Sağlık:
6 Nedenleri Saç İnceltme.
saçını yapıyorsun 8 Yolu İnce
Hacimli, Sağlıklı Saçlar için 11 İpucu

Yorum Yapın

Gezinme