Tasarım Harikası Nuuba&theGang’ i Sizin İçin İnceledik!

pr_02_1168_max

Nuuba&theGang markasını duymayan kaldımı? Bir çok tasarım harikası çocuk kıyafetini bir araya toplamak, eski reklamcı bir annenin aklına gelirse çıkan sonuçta bu kadar renkli oluyor dedik!

Markanın öyküsünü sahibi Yonca Muslubaş’ a sorduğumuzda “Yaratıcılığa olan aşkım beni reklamcı yaptı.Çok severek var oldum bu işte. Çok doyurucudur, çok boyutludur, insanı taze tutar. Akılcılık, yaratıcılık, strateji, fark yaratma, rekabet, estetik, sanat, insan… Müthiş bir kombinasyon…Bu dünya beni o kadar besledi ki bir müddet sonra başkaları için yaratmak, düşünmek yetmez oldu. Kabına sığamama durumu. Ayrıca yıllar içinde, çok önemli olduğunu zannettigimiz apoletleri taktıkça, gerçek doyumun onlardan gelmediğini anladım. Statü veya statüyle gelen kazanımlar değil insani var eden. Tutku.Yaratıcılığa, tasarıma olan aşkıma yeni bir aşk eklendi bu arada. Çocuklarım. Ve onların sayesinde çocuklar. Bu üç kavram birbirine girdi, kaynaştı, yoğruldu ve yeni bir doğuma gebe bıraktı beni. Sanırım insanın kendisinin bir şey yaratma arzusu çok baskın bir duygu. Onun peşinden gittim ve işte, Nuuba&theGang doğdu.” diye özetliyor. Ama emin olun Nuuba&theGang bundan çok daha fazlası!

Çocuklarınız için tekdüze kıyafetlerden sıkılıp yeni bir çizgi yakalama peşine düştüyseniz Nuuba&theGang’e mutlaka bakmalısınız!

 

 

Yorum Yapın

Gezinme