Triko’ya Momscotton Eli Değdi!

Takipçilerimiz bilir Moms Cotton Alfa için en sık kullandığım markalardan biridir.Hem kalitesine hemde kullanışlı olmasına sonsuz güvenirim. Özellikle yeni sezon için hangi ürünleri çıkarmışlar sizler için incelemek istedim.

momscotton2

İlk ürün Triko Bebek Arabası Örtüsü! Pamuklu iplikler ile hazırlanmıs yumuşacık bir örtü. Bebek arabanızda pamuklu hissi verirken üsüdügünde üzerini de örtebilirsiniz. Sadece üclü kemer sistemine uyacaktır. Özellikle Alfa gibi yattığında bol bol terleyen bir çocuğunuz varsa, bu tarz kolaylıkla yıkanan, sağlıklı örtüleri kullanmaya başlayınca siz de bizim gibi vazgeçemeyeceksiniz .

momscotton1

 

Alfa ilk doğduğundan beri anakucağı örtülerini seve seve kullandık. %100 Pamuklu dokusu, terletmemeye destek oluşu sizinde çok hoşunuza gidecek. Kirlendi mi? hiç dert etmeyin! Bu örtülerin rahatlıkla yıkanabilir olması emin olun işinizi çok kolaylaştıracak.

Son olarak çantamızdan asla ayırmadığımız Mama Sandalyesi Örtülerini anlatmak istiyorum. Her anne gibi bir cafe yada restorana gittiğimizde ilk yapacağım iş mama sandalyesinin tablasını 100 defa silmek oluyordu. Hatta bazen o kadar silmeye rağmen içimin almadığı ve Alfayı oturtamadığım bile olmuştur. İşte o dertler artık çok geride kaldı. Aman tabağından yemek döküldü, aman tablayı yaladı endişeleri bitti şükür. Moms Cotton‘un bu örtüleri ile oturmadan önce mama sandalyesinin tablasını kaplıyorsunuz , sonrasında keyfinize bakıyorsunuz. Tek kullanımlık olması, antibakteriyel ve antialerjik olması, lastikli kolay kullanımı sayesinde sizlerinde çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz eşyalarınızdan biri olacak.

momscotton4

 

Moms Cotton bebeğiniz için keyifli ve sağlıklı ürünler üretmeye devam ediyor. Aldığımız her üründen memnun kalmış bir kullanıcı olarak sizlere de kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 

 

 

 

Yorum Yapın

Gezinme