Vaseline Baby Nemlendirici Jel Tavsiye

20160128_111201

Kış aylarında hem bebeğimin hem de benim cildimiz ne yazık ki çok daha fazla kuruyor. Böyle durumlarda özellikle bebeğim için çok daha hassas bir ürüne ihtiyaç duyuyorum. Tam da bu zamanda Vaseline Baby Nemlendirici Jel imdadıma yetişti. Özellikle banyo sonrasındaki kullanımlarda, hipoalerjenik olması, gözenekleri tıkamıyor oluşu ve tende çabuk emilmesi sebebiyle kesinlikle kızım ve benden 5 yıldız aldı! Doğru duydunuz kızım ve benden! Kullanımda bıraktığı his okadar rahatlatıcı ve güzel ki bende kullanmadan duramadım! Kolay emilmesi ve yoğun nemlendirmesi benim içinde Vaseline Baby Nemlendirici Jel’i vazgeçilmez kıldı.

 

İçeriğindeki gül ve hindistan cevizi yağları ile Vaseline Baby Nemlendirici Jel sadece cilt kuruluklarında değil, pişikle ilgili sorunlarda da evde bizim baş yardımcımız oldu. Bez değişimlerinde normalde kullandığımız pişik kremlerinin içerikleri hep beni tedirgin etmiştir. Vaseline 140 yıldır var olan güvenilir bir marka olduğu için söz konusu  kızımın cildi olduğunda  gönül rahatlığıyla tercih ediyorum. Pişik sorununda kullandığımız an itibariyle bebeğimin rahatladığını ve pişiğin tekrarlamadığını gördüm. Özellikle bebeğinize kullandığınız ürünlerde “doğallıktan” yanaysanız Vaseline Baby Nemlendirici Jel tam size göre. Daha ilk sürüşünüzde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız.

 

Vaseline Nemlendirici Jel ailesinde Baby varyantı dışında Original ve Kakao varyantları da mevcut. Vaseline Baby Nemlendiric Jel’i tüm marketlerde, parfümerilerde ve eczanelerde bulabileceğiniz gibi üstelik 100ml Vaseline Nemlendirici Jel’in tavsiye edilen satış fiyatı  sadece 6.95TL! Detaylı bilgi için http://www.vaseline.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/vaselinetr/

Facebook Hesabı: https://facebook.com/VaselineTR/?fref=ts

Twitter Hesabı: https://twitter.com/VaselineTurkiye

Website: www.vaseline.com.tr

 

 

 

Yorum Yapın

Gezinme